ESKİ SEVGİLİNİ PİŞMAN EDİP  GERİ KAZANMANIN VE...

...AŞK ACISINDAN TAMAMEN KURTULMANIN TEK YOLU!

Yepyeni Bir İnsan Olarak Ve Şeçilen Değil Seçen Olacaksın Artık! 

ÖNEMLİ: Bu Videoyu Kesinlikle İzle...

Whatsapp: 004915759256706 - Skype: sinan.altintas35 -  Facebook: Ekle...

Ücretsiz ESKİ SEVGİLİNİ GERİ KAZANMA görüşmesi için aşağıdakilerden birtanesine beni ekle ve bana yaz:

Whatsapp: 004915759256706 - Skype: sinan.altintas35

Facebook: Ekle...

Mutsuzluğa ve kötü hislere teslim olmuş, 'Ben zaten başaramam' düşüncesine kapılmış, yetersiz olduğuna inanmış ve tum bunları değiştirmek için birşeyler yapma gücünü kendinde hissetmesen bile!

 

Yarım saatlik görüşmeden eski sevgilini pişman edip geri kazanmak için ilk etapta şunları öğreneceksin?

 

JaEski sevgilini pişman edip geri kazanmak için, onunla ilgili tüm eski anı ve hatıraların seni üzmesini kolaylıkla ve radikal şekilde 1 saat içerisinde nasıl durdurursun (seninle paylaşacağım ve kolaylıkla uygulayabileceğin Geçmişi Formatlama tekniği ile bu mümkün)

 

JaNeden "dışarıya çıkıp biraz gez, kafanı dağıt!" tavsiyesine körü körüne uymak, derin aşk acısı yaşayan biri olarak yapabileceğin en kötü hatalardan biridir. Bu eksik tavsiyenin bir kabusa dönüşmemesi ve sana çok olumlu sonuçlar vermesi için tam olarak ne yapmalısın?

 

JaKendine acımayı bırakmak için kısa sürede kolaylıkla uygulayıp çok iyi sonuçlar alacağın iyi hissetme testi (ihtiyacın olan tek şey bir kalem, bir kağıt ve bir arkadaş)

 

JaAkşamları uykuya dalmadan önce uygulayabileceğin, eski sevgiliyi geri kazanma isimli etkili telkin (herşey bilinçaltını programlamaktan geçiyor).

 

Ja"Onu düşünmek istemiyorum, ama elimde değil!" kaos ve çaresizliğine son vermek için kullanabileceğin en etkili nefes alma tekniği (kaos ve çaresizliğin yerini sakinlik ve huzura bırakmasına hazır ol!)

Whatsapp: 004915759256706 - Skype: sinan.altintas35

Facebook: Ekle...