ÜCRETSİZ SESLİ KİTAP: Seni Hemen Mutlu  Ve Huzurlu Hissetirecek Ve Anında Kötü Duygularından Kurtulmaya Başlamanı Sağlayacak 2 Kolay(Ama Etkili) Sır/Teknik

 

Mutsuzluğa ve kötü hislere teslim olmuş, 'Ben zaten başaramam' düşüncesine kapılmış, yetersiz olduğuna inanmış ve tum bunları değiştirmek için birşeyler yapma gücünü kendinde hissetmesen bile!

 

Aşağıdaki Boşluğa E mail Adresini Gir, Sesli Kitabı Hemen Bilgisayarına İndir Ve Seninle Paylaşacağım Bu 2 Sırrı Uygulayarak Anında Mutlu Ve Huzurlu Olmaya Başla:

 Önemli: E mail adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Hiçbir yükümlülüğe girmemekle beraber üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Her mailde bir iptal linki bulabilirsiniz. Sizi reklamdan korumak için bir onaylama linki yollanacaktır. 

Hakkımda Birtakım Yorumlar:

 

Muhammed Öztürk  

Süper'sin Abi:) Hayatım çok değişti senin sayende iyiki buldum seni Teşekkürler :)

 

Hasan Okan Arabacıoğlu

Sitenizi inceledim ve mail attım umarım dikkatinizi çeker ,,, mp3 nuzu de dınledım başarılarınızın devamını dilerim.

 

Sokak kitapçısı 

ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇOK OLUMLU BİLGİLER VERİYORSUNUZ.

 

Yologlu Serdar 

sinan abi cok güzel olmus


Bende senin gibi zaman zaman kendimi kötü hissediyordum ve mutsuzdum, ama...

...kendimi tekrar motive etmeyi ve mutlu olabilmeyi her zaman başarmışımdır. Neden mi? Çünkü kendimi nasıl tekrar motive edebileceğimi ve mutlu olabileceğimi biliyorum. Keşke sende yapabilseydin!

 

Ama üzülme sende öğrenebilirsin. Her insanın içinde bunu yapabilecek güç var. Sendede var. Sadece yapman gereken şeyleri öğrenmelisin. Benim derdim sana yol göstermek değil. Sadece nacizane sana bir kaç fikir vermek istiyorum eğer kabul edersen. Umarım bir nebzede olsun sana yardımcı olabilirim ve sen kendini daha iyi hissedebilirsin. (Ama korkma kendini kesinlikle daha iyi hissedeceksin!)

 

MUTLU OLMAK VE KENDINI HEMEN DAHA IYI HISSETMEK ISTIYOR MUSUN?

 

O zaman sana bir hediyem var. Ben yıllarca birçok badireler atlatmış bir insan olarak sürekli kendimi motive etmek zorunda kaldım. Sürekli hayatımda şiddetli inişler oldu. Hastalık, aşk acısı, yalnızlık hatta iflas gibi! Ama hep tekrar ayağa kalktım ve bu esnada kendimi nasıl her zaman daha iyi hissedebileceğimi ve mutlu olabileceğimi kavradım.

 

Sende kendini hemen daha iyi hissedebilir ve mutlu olabilirsin!


Eğer benim bu tecrübelerimden faydalanmak istiyorsan ve benim çektiğim çileleri sen çekmek istemiyorsan, aşağıdaki boşluğa E mail adresini gir ve sana ilk olarak hemen kendini nasıl şu an ve her zaman kendini daha iyi hissedebileceğini bir sesli kitapta anlatayım.

 

"İçindeki Mutluluk ve Huzuru Bulmanın En Önemli 2 Sırrı" isimli mutlu olma ses kitabını ücretsiz olarak indirmek için aşağıya E mail adresinizi girin ve "Gönder" tuşuna basın:

 'Benim amacım, sana benim yaptığım hataları yapmaman için tecrübelerimi pratik bir şekilde aktarmak.'

 Önemli: E mail adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Hiçbir yükümlülüğe girmemekle beraber üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Her mailde bir iptal linki bulabilirsiniz. Sizi reklamdan korumak için bir onaylama linki yollanacaktır.


Peki seni mutsuz hissettiren sebep ne?

Senin kötü hissettiren birçok sebep olabilir hayatında ve sen kendi kendini belkide sürekli suçluyorsundur. Ama inan bana, seni kötü hissetiren kesinlikle dış dünyadaki olan herhangi bir olay değil, seni kötü hissettiren kendi iç dünyandaki olaylara bakış açın.


Bir örnek:

 

Iki ayakkabı satıcısını bir adaya göndermişler ve her ikisinede aynı görevi vermişler. Görevleri adada yanlarında getirdikleri ayakkabıları satmak! Birinci satıcı adada etrafına şöyle bir bakmış ve kimsenin bu adada ayakkabı giymediğini farketmiş. Hemen şirketi arayarak derhal geri dönmek istediğini belirtmiş. Ona göre bu adada ayakkabı satmak imkansızmış. Sonuçta kimse ayakkabı giymediğinden, kimsenin ayakkabı satın almayacağını düşünmüş.

Diğer satıcı gözlerine inanamamış ve çok sevinmiş. Kimsenin ayakkabısı olmadığından herkese satabileceğini düşünmüş ve oda derhal şirketi arayak, kendisine daha çok ayakkabı yollamaları için rica etmiş.

 

Iki insan. Aynı olay ama ikiside farklı tepki veriyor! Neden? Ve sence kendini kim daha iyi hissediyor?

 

Hemen cevabını vereyim. Ikinci satıcı! Çünkü bakış açısı pozitif, yani olumlu! Işte aradığın sorunun cevabı bu! Peki nasıl daha olumlu olabilirsin?

 

Olumsuz düşüncelerini olumlu hale getirerek. Çünkü olumsuz düşüncelerin sadece düşünce olarak kalmıyor aynı zamanda keder ve üzüntü gibi olumsuz duygu haline geliyor. Ve olumsuz duyguların ise olumsuz eylem haline geliyor. Yani işi kökünden çözmen gerekiyor.

Düşüncelerini nasıl olumlu hale getirebilirsin?

 

Burada önemli olan ne gibi bir yöntemin senin üzerinde etkili olduğu. Insan vardır, bir yabancı şarkı dinlediğinde kendini anında iyi hisseder. Insan vardır aynı yabancı şarkıyı dinlediğinde kendini kötü hisseder. Aynı şey yerli şarkılar içinde geçerlidir. Ama yalnızca bu değil birçok şey için geçerlidir bu. Örneğin bir insan sizi mutlu eder, bir diğeri ise mutsuz. Öncelikle yapmamız gereken kendimizi bir analiz etmek ve kendi psikolojimizin çalışma şeklini bir kavramak.

Bunu gerçek anlamda yapabilmen için sana bir şey hazırladım. Öncelikle kendini hemen daha iyi hissetmen için bir öneri ve akabinde bu iyi hissetme duygusunu hergün ve sürekli yaşayabilmen için gerekli bilgileri.

 

KENDINI HEMEN ANINDA DAHA IYI HISSETMEK VE MUTLU OLMAK  ISTIYOR MUSUN?

 

Eğer gerçekten şu anda kendini hemen ve anında daha iyi hissetmek istiyorsan bu sesli kitabı dinlemelisin.

 

Bu kitapta sana kendini hemen daha iyi hissetmen ve mutlu olabilmen için, yapman gereken şeyi anlattım. Bu anlattıklarım tamamen bilimsel ve eğer sende uygularsan senide hemen daha mutlu ve huzurlu hissetirecek pratik bilgiler.

 


"İçindeki Mutluluk ve Huzuru Bulmanın En Önemli 2 Sırrı" isimli ses kitabını ücretsiz olarak indirmek için aşağıya E mail adresinizi girin ve "Gönder" tuşuna basın:Önemli: E mail adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Hiçbir yükümlülüğe girmemekle beraber üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Her mailde bir iptal linki bulabilirsiniz. Sizi reklamdan korumak için bir onaylama linki yollanacaktır.