Bende senin gibi zaman zaman kendimi kötü hissediyordum, ama...

...kendimi tekrar motive etmeyi her zaman başarmışımdır. Neden mi? Çünkü kendimi nasıl tekrar motive edebileceğimi biliyorum. Keşke sende yapabilseydin!

 

Ama üzülme sende öğrenebilirsin. Her insanın içinde bunu yapabilecek güç var. Sendede var. Iyi hissetmek için sadece yapman gereken şeyleri öğrenmelisin. Benim derdim sana yol göstermek değil. Sadece nacizane sana bir kaç fikir vermek istiyorum eğer kabul edersen. Umarım bir nebzede olsun sana yardımcı olabilirim ve sen kendini daha iyi hissedebilirsin. (Ama korkma kendini kesinlikle daha iyi hissedeceksin. Çünkü iyi hissetmek senin içinde var!)

 

KENDINI HEMEN DAHA IYI HISSETMEK ISTIYOR MUSUN?

 

O zaman sana bir hediyem var. Ben yıllarca birçok badireler atlatmış bir insan olarak sürekli kendimi motive etmek zorunda kaldım. Sürekli hayatımda şiddetli inişler oldu. Hastalık, aşk acısı, yalnızlık hatta iflas gibi! Ama hep tekrar ayağa kalktım ve bu esnada kendimi nasıl her zaman daha iyi hissedebileceğimi kavradım.

 

Sende kendini hemen daha iyi hissedebilirsin!


Eğer benim bu tecrübelerimden faydalanmak istiyorsan ve benim çektiğim çileleri sen çekmek istemiyorsan, aşağıdaki boşluğa E mail adresini gir ve sana ilk olarak hemen kendini nasıl şu an daha iyi hissedebileceğini bir sesli kitapta anlatayım.

 

"Kendini hemen daha iyi hissetmenin yolu!" isimli ses kitabını ücretsiz olarak indirmek için aşağıya E mail adresinizi girin ve "Gönder" tuşuna basın:

 

Sinan Hacı Altıntaş

(Insan psikolojisi araştırmanı)


Benim amacım, sana benim yaptığım hataları yapmaman için tecrübelerimi pratik bir şekilde aktarmak. Iyi hissetmek SENIN HAKKIN!

 

Sevgilin mi terk etti ?

Hasta mısın?

Kendini sevmek istiyor musun?

Güzel bir hikaye dinlemek ister misin?

Mutluluğun sırrı

Kitap tavsiyesi
Önemli: E mail adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Hiçbir yükümlülüğe girmemekle beraber üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Her mailde bir iptal linki bulabilirsiniz. Sizi reklamdan korumak için bir onaylama linki yollanacaktır.


Kendini iyi hissetmek istiyorsun! Peki seni kötü hissettiren sebep ne?

Senin kötü hissettiren birçok sebep olabilir hayatında ve sen kendi kendini belkide sürekli suçluyorsundur. Ama inan bana, seni kötü hissetiren kesinlikle dış dünyadaki olan herhangi bir olay değil, seni kötü hissettiren kendi iç dünyandaki olaylara bakış açın.


Bir örnek:

 

Iki ayakkabı satıcısını bir adaya göndermişler ve her ikisinede aynı görevi vermişler. Görevleri adada yanlarında getirdikleri ayakkabıları satmak! Birinci satıcı adada etrafına şöyle bir bakmış ve kimsenin bu adada ayakkabı giymediğini farketmiş. Hemen şirketi arayarak derhal geri dönmek istediğini belirtmiş. Ona göre bu adada ayakkabı satmak imkansızmış. Sonuçta kimse ayakkabı giymediğinden, kimsenin ayakkabı satın almayacağını düşünmüş.

Diğer satıcı gözlerine inanamamış ve çok sevinmiş. Kimsenin ayakkabısı olmadığından herkese satabileceğini düşünmüş ve oda derhal şirketi arayak, kendisine daha çok ayakkabı yollamaları için rica etmiş.

 

Iki insan. Aynı olay ama ikiside farklı tepki veriyor! Neden? Ve sence kendini kim daha iyi hissediyor?

 

Hemen cevabını vereyim. Ikinci satıcı! Çünkü bakış açısı pozitif, yani olumlu! Işte aradığın sorunun cevabı bu! Peki nasıl daha olumlu olabilirsin?

 

Olumsuz düşüncelerini olumlu hale getirerek. Çünkü olumsuz düşüncelerin sadece düşünce olarak kalmıyor aynı zamanda keder ve üzüntü gibi olumsuz duygu haline geliyor. Ve olumsuz duyguların ise olumsuz eylem haline geliyor. Yani işi kökünden çözmen gerekiyor.

Iyi hissetmek düşüncelerini nasıl olumlu hale getiriyor?

 

Burada önemli olan ne gibi bir yöntemin senin üzerinde etkili olduğu. Insan vardır, bir yabancı şarkı dinlediğinde kendini anında iyi hisseder. Insan vardır aynı yabancı şarkıyı dinlediğinde kendini kötü hisseder. Aynı şey yerli şarkılar içinde geçerlidir. Ama yalnızca bu değil birçok şey için geçerlidir bu. Örneğin bir insan sizi mutlu eder, bir diğeri ise mutsuz. Öncelikle yapmamız gereken kendimizi bir analiz etmek ve kendi psikolojimizin çalışma şeklini bir kavramak.

Bunu gerçek anlamda yapabilmen için sana bir şey hazırladım. Öncelikle kendini hemen daha iyi hissetmek için öneriler ve akabinde bu iyi hissetme duygusunu hergün ve sürekli yaşayabilmen için gerekli bilgileri.

 

KENDINI HEMEN ANINDA DAHA IYI HISSETMEK ISTIYOR MUSUN?

 

Eğer gerçekten şu anda kendini hemen ve anında daha iyi hissetmek istiyorsan bu sesli kitabı dinlemelisin.

 

Bu kitapta sana kendini hemen daha iyi hissetmen için, yapman gereken şeyi anlattım. Bu anlattıklarım tamamen bilimsel ve eğer sende uygularsan senide hemen daha iyi hissetirecek pratik bilgiler.

 

 

"Kendini hemen daha iyi hissetmenin yolu!" isimli ses kitabını ücretsiz olarak indirmek için aşağıya E mail adresinizi girin ve "Gönder" tuşuna basın:

 
Önemli: E mail adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Hiçbir yükümlülüğe girmemekle beraber üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Her mailde bir iptal linki bulabilirsiniz. Sizi reklamdan korumak için bir onaylama linki yollanacaktır.Mutlu olmak istiyorsan...

Mutluluk nedir?

Sevgili kardeşim,

hepimiz mutlu olmak istiyoruz. Peki bizi ne mutlu kılıyor? Yeni bir araba mı? Yoksa en son moda elbiseler mi? Yani maddi şeyler mi?

Evet maddi şeyler insanı geçicide olsa belirli sevinçler yaşatabiliyor. Peki ya maddi herşeyi alabilecek gücün yoksa? ("Herşeyi" alacak zaten kimsenin gücü yok!)? O zaman mutsuz mu olmak zorundasın? Hayır!

Mutlu olmak için aslında yapman gerek çok basit bir şey var. Sahip olduğun şeylere sevinmek ve sahip olmadığın şeylere üzülmemek! Yani aslında o kadar güzel şeylere sahipsinki. Mesela Afrika´da insanlar açlıktan ölmek zorunda kalıyorlar. Insanlar acımasızca katlediliyor dünya üzerinde ve sen böyle bir ortamda yaşamıyorsun. Belirli bir gelirin var ve karnın doyuyor. Mutlu olmak için sadece bunları düşünmek bile yeterli.

 

Peki ne yapman gerekiyor mutluğu keşfedebilmen için?

Mutluluk denilen şey öncelikle dış dünyada değil kendi içindedir. Yani kendi içine yönelip, mutsuzluğunu mutluğa, yani kendini iyi hissetmeye çevirmen gerekiyor.

2 Kommentare

KENDINI HEMEN DAHA IYI HISSETMEK ISTIYOR MUSUN?

O zaman sana bir hediyem var. Ben yıllarca birçok badireler atlatmış bir insan olarak sürekli kendimi motive etmek zorunda kaldım. Sürekli hayatımda şiddetli inişler oldu. Hastalık, aşk acısı, yalnızlık hatta iflas gibi! Ama hep tekrar ayağa kalktım ve bu esnada kendimi nasıl her zaman daha iyi hissedebileceğimi kavradım.

 

Sende kendini hemen daha iyi hissedebilirsin!


Eğer benim bu tecrübelerimden faydalanmak istiyorsan ve benim çektiğim çileleri sen çekmek istemiyorsan, sana ilk olarak hemen kendini nasıl şu an daha iyi hissedebileceğini ücretsi bir sesli kitapta anlatayım.

 

 

Ücretsiz indir: Kedini iyi hisset...