KOÇ: Sinan H. A.
KOÇ: Sinan H. A.

Aşk Acısı Koçu Sinan Altıntaş’ın rehberleri binlerce aşk acısından kurtulmak ve eski sevgilisini geri kazanmak (pişman etmek) isteyen insana yardımcı oldu.

 

Ben sana eski sevgilini geri kazanma(pişman etme) garantisi vermiyorum. Bunu başkalarına bırakıyorum.  Ama ben sana, eğer en iyi önerileri uygular ve en yaygın hataları yapmazsan, şansını dikkat çekici bir şekilde arttırabilmen için, meşru bir sebep vermek istiyorum. Şu anda kendini çok umutsuz ve korkunç kötü hissediyor ve battaniyenin altında kendini gizlemek istiyor olsan bile.

Belki çok aktif enerji dolusun ve bir şeyler yapmak istiyorsun, sadece ne yapacağını bilmiyorsun.

İyi haber şu: Tekerleği yeniden icat etmene gerek yok, yani birçok edinilmiş tecrübeyi kullanabilirsin. Sana gerçekten yardımcı olabilecek ve hatalarını gösterecek. Çünkü şu andan itibaren başka hatalar yapmaman çok, çok önemli! Yaptığın her hata için bir kural olarak, 1 olumsuz deneyimi (Gottman- sabiti) telafi etmek için olumlu beş deneyim olması gerekiyor. Bu çok gibi görünebilir, ama ben sana yardım edeceğim.

 

Ben sana tüm düşebileceğin tuzakları ve tüm sığ suların kendinden emin etrafından dolaşmanın yolunu göstereceğim! Sadece bu bile çok etkilidir ve birçok zaman sadece kararlı bir şekilde hataları yapmamak bile, tekrar barışmana sebep olabilir. Ama tek başına buna güvenmemelisin.

 

Seninle birçok müşterime faydalı olan (İlişkin tamamen kopmuş olsa bile), eski sevgilinin arasındaki ilişkiyi tekrar ‘Başlatmak’ için, aktif bir strateji geliştirdim. Genellikle şu ana kadar yanlış davranış şekillerini telafi edip, eski sevgilinin bu ayrılıkta pişman olması o kadar zor değil.

 

Bundan dolayı: Evet benim konsantre bilgimle çoğu kez eski sevgili geri kazanılabilir veya yakında gerçekleşecek bir ayrılık önlenebilir. Ben sana şu andan itibaren bu konuda yalnız olmadığını, yani yanında gerçek bir uzman olduğu hissini verecek bir dizi Kılavuz-Ürün geliştirdim. Sende benim bu deneyimlenmiş bilgilerimden faydalanmak istiyor musun?

 

Sevilen Başarı Paketi 'Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak':

Aşk Acısı Koçu Sinan Altıntaş: 1 Sesli Kitap (45 dakikalık) , 3 Video (130 dakikalık)

Şimdi ısmarla

Bana genellikle herhangi bir "umutsuz vaka" olup olmadığı sorulur. Evet vardır. Ben çok insana eski sevgilisiyle olan bozulmuş ilşikisini büyük ölçüde düzeltmesi için destek oldum ve bundan sonraki adım eski sevgiliyle yeni ve taze bir ilişki sadece küçük bir adımdan ibaret oluyor. Burada önemli olan eski sevgilinin hiçbir zaman rahatsız veya taciz edilmiş hissetmeden ve yeni oluşan ilişkinin sadece bir arkadaşlığa kaymayıp, cazibe ve yeniden aşık olma duygularının eşlik etmesidir.

 

Çok nadir ve baştan şansın olmaması gibi durumlarda, en azından elinden gelen hereşeyi yapman sana iyi gelecektir. Benim stratejimdeki öncelik SENİN iyi hissetmendir ve ikinci adım olarak eski sevgilinle yenilenerek karşılaşmandır.

 

Belkide bu "Eski Sevgiliyi Geri Kazanma" rehberinin işe yarayıp yaramıyacağı konusunda şüphe duyuyorsun. Benim tecrübelerime göre aslında bunun tam tersi geçerli: Elinde çok iyi ve doğru bir strateji olmadan sadece çok az insan, eski sevgilileriyle olan ilişkilerini düzeltebiliyor ve çoğu sinirlenerek hayal kırıklığına uğrayıp pes ediyor.

 

Benim stratejimin yardımıyla tabi hepsi değil, ama gerçekten çok insan eski sevgilerini geri kazanbildi. Bana göre bu konuda başarılı yada başarısız olmak  birçok detaya bağlıdır. Etrafta birçok "Yarım Gerçek " dolaşımda olduğundan, bazen kazançtan çok zarar olabiliyor.

 

Hemen şimdi ihtiyacın olan herşeyi içeren bu Komple-Paket’ le kendini ödüllendir. Sana bireysel bir strateji sunan ve bilinen tüm bilgi, deneyim ve tecrübeyi profesyonel bir şekilde demet halinde sergileyen çok güçlü bir paket. İyi bir rehber başarıyı sadece mümkün değil, aynı zamanda olası yapar.

 

Benim tecrübelirime göre bir strateji bireysel olmalıdır. Senin  ilişkinin ve ayrılığının sebeplerinin olduğu kadar. Benim kılavuzumdam eski sevgilini geri kazanmak için şansını en yüksek seviyeye çıkarmayı ve senin özel durumunda benim tüm edindiğim bilgileri nasıl uygulayabileceğini öğreneceksin. (buradan kılavuz paketi talep et).

 

 

Şu gibi durumlarda benim stratejim sana değerli bir yardım ve destek olabilir:

 

 

expartnereğer şu anda ayrılmış ve ayrılığın eşiğindeysen

 

expartnerkatı kurallara göre değil, senin özel durumuna uyarlanmış bireysel bir stratejiye göre hareket etmek istiyorsan

 

expartnerayrılığın mümkün olduğunca 3-6 ay önce gerçekleşmişse (en güzeli direk ayrılıktan sonra başlarsan)

 

expartnereğer zaten birçok hata yaptıysan

 

expartnereğer işin içinde çocukta varsa

 

expartnerhangi stratejilerin başkalarınada faydalı olduğu, eğer eski sevgilin başkasına aşık olduysa

 

expartnereğer çekiciliğinin sıklıkla eksiden artıya nasıl çıkarabileceğini öğrenmek istiyoran

 

expartnereğer umudunu yitirmiş, ama ilişkinin bittiğini kabullenemiyorsan

 

expartnereğer tüm kalbinle ilişkinin bir şans daha hak ettiğine inanıyorsan

 

expartnereğer eski sevgilini geri kazanmayı ne kadar istediğini bilmek istiyorsan

 

expartnereğer tekerleği yenide icat etmek yerine, yıllarca test edilerek edinilmiş tecrübeden istifade etmek istiyorsan

 

 

Bir veya birçok nokta seninle örtüşüyorsa, muhtemelen Kompe-Paket’ten büyük faydalar çıkarabileceksin(buradan talep et).

 

Sana tanıtabilirmiyim? Büyük Komple-Paket "Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak "

Aşk Acısı Koçu’nun Komple-Paketi 1 sesli kitap (45 dakikalık) ve 3 video(130 dakikalık) birimlerden oluşuyor.Tüm birimlerim etkileşimi uzun vadede maksimal bir etki ve başarı garantiliyor.

 

Birim 1: Vazgeçilmez: Doğru aktif stratejisi

Aşk Acısı Koçu: "Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Stratejisi"(Audio seminer)

 Binlerce kez denenmiş ve test edilimiş bir başarı kılavuzu

 

Bu başarısı test edilmiş içindeki Temel-Stratejisi olmaksızın eski sevgilinin geri kazanılması mümkün olmayan kılavuzdan, eski sevgilini geri kazanmayı öğren. Şu noktalar ele alınmaktadır:

 

expartnerEski sevgilinin ilişkinizi tekrar düşünmeye başlaması ve eski sevgilinin senden dahada uzaklaşmaması için bunu yapabilirsin(ve bu olduğunda nasıl davranmalısın)

 

expartnerHangi 3 hatayı bundan sonra kesinlikle yapmaman gerektiğini, eğer yaptıysan ne yapman gerektiğini ve yapman gereken en önemli 10 şeyin ne olduğu

 

expartnerHayatındaki en önemli ilişki kendinle olan ilşikidir. Neden önce içsel huzurunu bulmak gerektiğini ve bunu nasıl yapabileğini

 

expartnerNeden bir "Zaman Penceri " sinin olduğu ve neden şansın taze bir ayrılıkta, uzun zamandır bitmiş olan bir ilişkiden daha iyi olduğu

 

expartnerNasıl çaresizce beklemek yerine etkin unsurları uygulayabileceğini

 

expartnerAşk acısı hiç çekici değil. Bu şekilde üstesinden gelebilirsin

 

expartnerBireysel durumuna uygulayabileceğin esnek bir strateji alıyorsun

 

expartnerBu şekilde geri kazanmak eğlenceli bile olabilir

 

expartnerNasıl (neredeyse) hiçbir şey yapmadan hayatının aşkının gözünde dahada enteresan olabilirsin

 

expartnerKalpten gelen çarpıcı öneriler

 

expartnerEski sevgilin eğer seninle iletişimden rahatsızsa ve seni engelliyorsa nasıl davranman gerektiği

 

expartnerHayatında gelecekte krizlere karşı "Aşılanma" bunu yapabilirsin

 

expartnerNasıl şu andaki duydusal kaosu toparlayıp bunu hatta bir fırsata dönüştürebileceğini ve daha güçlü bir şekilde yeni bir start verebileceğini(yalnız veya eski sevgilinle beraber)

 

expartnerBu Acil-Yardım lar, eski sevgilin başka birisine aşık olduysa ve onunla yeni sevgilisiyle karşılaştığında sana yardımcı olacak

 

expartnerErkekler ve bayanlar arasında sadece ufak bir fark var.:) Hangi önemli yerlerde bunun böyle olduğunu öğren

 

expartnerYıllarca edindiğim koçluk tecrübelerimden ve binlerce okuyucumun her yenilediğinde dahada iyileştirdikleri ve etkili yaptıkları paketten sende faydalan. 

 

Birim 2: En güçlü ürünüm -  45 dakikalık  video direk danışmanlık tecrübelerimden

Aşk Acısı Koçu: "Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Stratejisi"(Video)

 Binlerce kez denenmiş ve test edilimiş bir başarı kılavuzu

 

Aşk Acısı Koçu' nun strajesini senin özel durumunda nasıl uygulayabileceğini öğren. Bu kılavuzu yıllarca edindiğim tecrübelerden, gerçekten başarılı bir şekilde uygulanabilir gerçeklere göre hazırladım. Bu kılavuzda tüm önemli sorularına doğru cevaplar ve şu ana kadar yaptığın hataları telafi etmenin cevabını bulacaksın. Birçok müşterim zaten bu şekilde başarı şansını optimize etti. Şu soruları sana pratik hayattan örneklerle cevaplandıracağım:

 

expartnerEğer eski sevgilin yaptıklarına bir tepki veya REAKSİYON göstermiyorsa - bu şekilde eski sevglinin tekrar sana açılmasını ve çoğu kez taze bir aşkı ve çekiciliği üretebilirsin.

 

expartnerHala onunla aynı evde mi kalıyorsun? Bu şekilde eski sevgiliyi geri kazanman geri tepmez; neden kendi dört duvar arasında bir rakip tahammül etmemen ve hangi kuralları kararlaştırman gerektiği!

 

expartnerİşin içinde çocuk varsa - bu şekilde durumun üstesinden gelerek leyhinde çevirebilirsin! Çocukların refahı en önemlisi ve bu prensip herkese nasıl yardımcı olacağı ve kısaca değindiğim: Özel durum "Hamilelikte Ayrılık"

 

expartner"Özel Durum Mesafeli İlişki" çok uzakta olmasına rağmen çok yakın - bu şekilde uzak mesafeli bir ilişki kurtulabilir; uzaktan bakım ya da sessizlik

 

expartnerEski sevgilini geri kazanmak için ekipman ve odak şu: Stratejinin senin bireysel durumuna uyacak şekilde uygulanması, pratik sabretme ipuçları

 

expartnerBu şekilde bir flört veya kısa bir aşk gerçek bir ilişkiye dönüşebilir - hangi 7 noktaya dikkat edersen sadece arkadaşlık ilişkisi değil, aynı zamanda karşındakinin içinde bir "Aşık Olma" oluşturacağını

 

expartnerOlumlu sinyalleri doğru okuma - Tebrikler, başardın - veya henüz başaramadın mı? İlk başarılarını nasıl "aşabilir" ve olumlu ve tarafsız sinyalleri nasıl doğru yorumlayabilirsin

 

expartner"Özel Durum Belirsiz İlişki" - İlişki bitti mi acaba? Bu şekilde şansını daraltmadan aktif olarak belirsiz bir durumla başa çıkabilirsin

 

expartnerNe zaman "Pes" etmeyi bilmelisin - bazen kabullenmek ve bırakmak daha iyidir. Bu şekilde kendini nasıl geri kazanabileceğini, özgürleştirebileceğini ve yeni bir başlangıç için adım atabileceğini göreceksin.

 

expartner"Ben bıraktım!" - ve şu anda pişman mısın? Sorun değil, tam olarak şu şekilde davranmalısın

 

expartnerSevgilin evi terk etti? Belkide yarın eski sevgilinin kapının zilini çalmasının bir metodunu göstereceğim

 

expartnerEski sevgilim başkasına aşık oldu! 1numaralı sürekili konu - Neden bu kadar çok oluyor ve hemen uygulaman gereken karşı strateji(en iyi 3 aktif strateji)

 

Birim 3: Bilinçaltının sınırsız gücünü kullan

 

Video seyretmeyi seviyor musun? Eğer cevabın evetse sana bu videoyu izlemeni tavsiye ediyorum. Geri çekil ve sana ekranının karşısında çayını yudumlarken, korkularını nasıl tamamen yok edebileceğinin sırlarını açıklayayım. Bu videoyu istersen bilgisayarını açmadan bile direk akıllı telefonunda izleyebilirsin. İstersen bu Mp4 videoyu(toplam süre 45 dakika) direk bilgisayarına indirip bir cd'ye işleyebilirsin. Böylece dvd playerinle direk televizyonundada seyretme imkanın var. Nasıl istersen!

 

Aşk Acısı Koçu: "Eski Sevgiliyi Geri Kazanma"(Video)

 Videodaki Konuşmacı: Sinan H. Altıntaş

 

Bu zor zamanında böyle çok güçlü bilgilerle dolu bir sanal yardımcının seni gözündeki değeri ne? 300 TL? 400 TL? Ben birçok insann bulundukları çaresizlik içerisinde bir büyücüye "Sevgiliyi geri getirme büyüsü" yaptırıp 500 TL para ödediklerine az şahit olmadım. Bu tip şeylere tamamen karşı olduğumu zamanı gelmişken söyliyeyim.

 

Ben fiyatlandırma konusunu bu tip şeylerden şeylerden etkilenmeden ele aldım ve senin bu çaresizliğini kullanmak istemiyorum. Ancak bu sayfanın burada kalabilmesi için benim çabamında adil ödüllendirilmesi önemli. Bu çok ince hesap ve sert hesap yapılarak ortaya çıkmış bir miktar.  Bunun karşılığında bu konuyu kendi hayatında birebir yaşamış, eski sevgilisini pişman etmiş ve kendini bu konuda geliştirmiş bir danışmanın profesyonel desteğini alıyorsun.  Ayrıca bu test edilmiş ve denenmiş bilgileri iyi kalitede ve orjinalini alacağına ben kefilim.

 

Bonus aksiyonu:

 

"Eski Sevgiliyi Geri Kazanma" komple paketi ısmarladığın takdirde, toplam değeri 99 TL olan "Kendine 100% güvenmenin yolu" isimli bu videoyuda sana hediye ediyorum.

 

 

Eski sevgilini geri kazanmak isteyen herkese ben "değişimi" ve "tazelenmeyi" bilinçli etrafa göstermeyi tavsiye ediyorum. Şu durumda hiçbir şey içten gelen özgüven kadar etkili olamaz. Eski sevgilini şaşırtacak ve tekrar ilgisini çekeceksin.

 

Bu videoyu pakete hediye olarak eklememin sebebi, paketi gerçekten çok iyi desteklemesinden dolayıdır. Bu videoda düşünce gücünle birbirini destekleyen korku ve depresyonun nasıl yenilebileceğini açıklıyorum. Aynı zamanda "Telkin" vasıtasıyla(daha detaylı anlatıyorum videoda) nasıl hayatta nihayet özgüvenli bir şekilde devam edebileceğin öğreneceksin.

 

Şimdi bu başarı paketini al ve hemen başla!

 

Daha bugün demet halinde paketlenmiş uzman bilgilerinden sende istifade ederek, kendi kaderini kendi ellerine al. İçinden geldiği gibi davranmak yerine bu strateji senin hareket, ilham ve güç kaynağın olsun. Hiçbirşeyi "katı uygulamak" zorunda değilsin. Ne senin hayatına ve durumuna uygun olduğunu düşünürsen ona göre kararını ver. Şimdi bu test edilmiş metotdan faydalan.

 

Şimdi sipariş et!

 

Sevilen Başarı Paketi 'Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak':

Strateji Sesli kitap audio seminer (99 TL) + Video 1 (90 TL) + Video 2 (60 TL) + Bonus Video (93 TL) = 342 TL

Şu anda sadece büyük başarı paketinde

Tüm bunları paket olarak (Audio Sesli Kitap Semineri "Eski sevgiliyi Geri Kazanma Stratejisi" + Eski sevgiliyi pişman etme videosu + Korkularını yenme videosu + hediye video) sana gerçekten çok ince hesaplanmış, adil bir fiyata...

 

...sadece 199 TL' ye

 


expartnerEvet ben hemen şimdi bu fırsattan istifade etmek ve 4 parçalık bu "Eski sevgiliyi Geri Kazanma" Komple-Paketinini bilgisayarıma indirmek veya akıllı telefonumda hemen izlemek veya dinlemek istiyorum!

 

Benim Ve Danışanlarımın Başarı Hikayelerini İzle:

 

Şimdi Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Komple-Paketi' ni al:


Sevgilerimle,

 

AŞK ACISI KOÇU

Sinan Altıntaş