Kendini çok ama çok kötü hissediyorsun, biliyorum!

Bu beni üzüyor, çünkü senin üzülmeni istemiyorum ve inan bana eğer benimle elele verirsen seni bu durumdan kurtarabiliriz.

Nasıl mı?

Sana benim tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Ve bunu sürekli bir şekilde. Ben hayatım boyunca birçok badireler atlattım ve zorluklar çektim. Hala hayatımda zorluklar çekiyorum, ama biliyorumki bunuda atlatacağım. Örneğin nişanlım Alman olduğu için bu aralar çok zorluklar çekiyorum. Iki farklı kültürden gelen insanlarız ve ailelerimizin yaşayız tarzları çok farklı, ama bizim inandığımız birşey var:

Biz samimi bir şekilde istedikten ve birbirimize inandıktan sonra, bizi hiçbir zorluk durduramaz.

Başka bir örnek:

Babamla zaman zaman büyük ayrı düştüğümüz konular oluyar ve hatta kavga dahi ediyoruz. Ama ben her zaman onun benim babam olduğunu ve her zaman aslında benim için en iyisini istediğini bildiğimden onu affedebiliyor ve onunla tekrar samimi olabiliyorum.

 

Yani hayatta kim sana 100% mutluluğu vaad ediyorsa yalan söylüyor, ama sürekli bir şekilde tekrar tekrar mutlu olabilmek tabi ki mümkün.

 

Dertlerin ve kederlerin seni adeta hiçbir şey yapamayacak duruma getirdiler belkide ve şu an kendini çok ümitsiz ve boş hissediyorsundur. Ama her gecenin sonunda bir aydınlığa kavuştuğu ve her kışın sonunda yaz mevsimine dönüştüğü gibi senin hayatında nice güzelliklere gebe.

Izin ver ve mutsuzluğun mutluluğa, huzursuzluğun huzura dönüşsün ve artık sende gülümse!

Senin mutluluğun inan bana benim mutluluğum demektir. Eğer seni yaptığım işle mutlu edebiliyorsam, sende benim mutluluğum oluyorsun. Benim en çok motive eden şey, seni motive edebilmektir. Bütün çabaları bu sebepten dolayı sarf ediyorum. Yani düşünsene dünyada biryelerde Sinan H. A. adında birisi senin mutluluğun, huzurun ve iyiliğin için çaba gösteriyor.

Yani yalnız değilsin!

Seni sürekli düşünüyorum ve olumlu bir hayata doğru yönlendirmek istiyorum. Senin beyninin içindeki tüm düşünceler senin şu andaki ruh halinden sorumlular ve bu düşünceleri istediğin zaman değiştirmek mümkün. Sana akıl hocalığı yapmak istemiyorum. Sadece bir dost olarak, sana tecrübelerimi, deneyimlerimi ve düşüncelerimi nacizane belirtmek istiyorum. Sonuçta asıl güç damarlarındaki akan asil kanda mevcuttur!

Üzüntü ve keder hayatın tek gerçekleri değildir!

Evet insan her zaman muhteşem hissedemez kendisini. Zamanı gelir ölüm olur ve zamanı gelir bir şanssızlık. Ne olursa olsun en önemlisi ümidini kaybetmemektir. Işte sende bundan böyle Allah nasib ederse ümidini yitirmeden yoluna devam edeceksin. Kimse sana yardım edemez! Ancak sen karar verirsen her şey değişebilir. Kendine güven ve inan. Sen herşeyin en iyisini hak ediyor ve muhteşem bir hayat yaşamayı hak ediyorsun.

Bu bağlamda sana nacizane bir şey hazırladım.

Evet, kendi hayatımdan çıkardığım dersleri ve edindiğim birçok güzel bilgiyi sana aktarabilmek için bir sesli kitap yazdım. Bu kitap senin kalbine tüm samimiyetim ile gönderdiğim mesajlarla dolu. Bu mesajları yazmamın sebebi seni tanımasam bile yaradandan ötürü sevdiğimden dolayıdır. Evet seni seviyorum ve sana senin kalbinin ateşinide benim kalbimdeki yanan ateşle hiç bir daha sönmeyecek bir şekilde yakmak istiyorum.

Bu kitap benim hayatımdan çıkardığım derslerle ve öğretilerle dolu!

Sana şiddetle tavsiye ediyorum bu kitabı. Sadece bu kitapla kalmayıp sana topyekün faydalı olabilecek bir ürünler paketi hazırladım!;) Dostum gerçekten çok şanslısın!:)

Sinan H. Altıntaş

 

Artık üzülmeni istemiyorum dostum!


Sinan H. Altıntaş

Hayatta en önemli şey iç huzuru ve mutluluktur.


Bana sorarsan bu senin için büyük bir şans!

Sana teorik ve kuru bilgi değil birebir yaşadığım bilgileri aktarıyorum bu kitapta. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi olduğu gibi, seninde bu bilgileri benimsedikten sonra kendine has çözümler üreteceğinden eminim. Çünkü içindeki cevheri keşfedecek ve yeni olumlu ve cesur bir insan olacaksın inşallah bundan böyle.

Seni gerçekten tebrik ederim, çünkü buraya kadar okudukların kalbini titretti ve olumlu bir seviyeye getirdi.

Bunun böyle devam etmesi için sana hemen ilk ekstra ürünü takdim etmek boynumun borcu:

 

EKSTRA 1

4 Adet Telkin

 

Bu telkinler benim sesimden olumlu mesajlarla bezenmiş 4 adet her akşam yatmadan dinlemen için tasarlanmış telkin. Evet aşağıda gördüğün gibi.


1. SEN POZITIFSIN

Bu telkini hergün dinleyerek her geçen gün daha pozitif bir hale getirebilirsin.

2. SEN BAŞARILISIN

Bu telkini hergün dinleyerek bilinçaltını başarıya proglamlıyabilirsin.

3. SEN MUTLUSUN

Mutluluğunu arttırmak için bu telkini sürekli dinlemende büyük fayda var.

4. IÇINDEKINE INAN

Kendine olan inancını arttırmak için bu telkini sürekli dinlemen lazım.


EKSTRA 2

4 adet bilinçaltı programlama telkin metni

(Bilinçaltını bizzat kendi kendine okuyarak proglaman için)


Bu metinleri sakinleştirici bir müzik eşliğinde içinden kendi kendine okuman ayrıca içindeki tüm olumlu duyguları ateşleyecek. Bunu aynaya bakarakta seslide yapabilirsin. Gözlerinin içine bakıp gülümseyerek bu sözleri söylemen kendine olan inancını arttıracak.

Evet bu telkinleri yatmadan önce dinlersen gün geçtikçe daha olumlu, mutlu ve başarılı insan olacaksın.

Tabiki kendininde belirli çaba göstermesi gerekiyor, ama olumlu bir beyinle bunu başarmak çok daha basit benim güzel dostum. Ben her zaman senin yanında olacağım. Tam bunu söylemişken geçelim bir dahaki ürünümüze. Işte bu çok önemli!

 


Senin için en önemlisi süreklilik! Neden biliyor musun?

Benim tecrübelerim bana şunu gösteriyor: Gerçek değişim bir günde olmuyor. Gerçek değişim süreklilik sonucunda geliyor. Bu sebepten dolayı bu 12 aylık e mail kursunu sana hazırladım. Hey ay iki e mail alacaksın ve bu e mailler bir sene boyunca sürekli bir şekilde senin için ekstra bir itici güç olacak.

 

EKSTRA 3

12 aylık Olumlu hayat e mail kursu, 24 adet e mail: Ses kayıtları, videolar önemli bilgiler!!

 

Bu e maillerde seninle tüm tecrübelerimi paylaşacağım ve içindeki motivasyonu, iyi hisleri ve kahramanı ayağa kaldıracağız. 

En önemlisi: Süreklilik! Bu e maillerle bunu başaracağız.

Gördüğü gibi her ihtiyacına karşılık vermeye çalısıyorum. Eğer aklında soru işaretleri varsa bana her zaman yazabilirsin.

E mail adresim: altintassinan01@gmail.com

 

 

Bunun dışında tabiki eğer bu ürünler hiçbir şekilde işine yaramazsa sana istediğin her zaman paranı geri alma garantisi veriyorum. Ben ürünüme güveniyorum ve bu sebepten dolayı para iadesine bir sınır koymuyorum. Ürünümün işe yaramadığını gördüğün anda bana bunu bildir ve ben sana paranı 100% iade edeceğim.

Sinan H. Altıntaş

Ben kendime ve ürünlerimin senin işine yarıyacağına 100% inanıyor ve güveniyorum.