AŞK ACINI GEÇİRİP HEMEN İYİ HİSSETMENİ SAĞLAYACAK HİÇBİRYERDE DUYMADIĞIN 5 SIRADIŞI ÖNERİ!

Mutsuzluğa ve kötü hislere teslim olmuş, 'Ben zaten başaramam' düşüncesine kapılmış, yetersiz olduğuna inanmış ve tum bunları değiştirmek için birşeyler yapma gücünü kendinde hissetmesen bile!

 

Bu 5 sıradışı öneride neler öğreneceksin?

 

JaOnunla ilgili tüm eski anı ve hatıraların seni üzmesini kolaylıkla ve radikal şekilde 1 saat içerisinde nasıl durdurursun (seninle paylaşacağım ve kolaylıkla uygulayabileceğin Geçmişi Formatlama tekniği ile bu mümkün)

 

JaNeden "dışarıya çıkıp biraz gez, kafanı dağıt!" tavsiyesine körü körüne uymak, derin aşk acısı yaşayan biri olarak yapabileceğin en kötü hatalardan biridir. Bu eksik tavsiyenin bir kabusa dönüşmemesi ve sana çok olumlu sonuçlar vermesi için tam olarak ne yapmalısın?

 

JaKendine acımayı bırakmak için kısa sürede kolaylıkla uygulayıp çok iyi sonuçlar alacağın iyi hissetme testi (ihtiyacın olan tek şey bir kalem, bir kağıt ve bir arkadaş)

 

JaAkşamları uykuya dalmadan önce uygulayabileceğin, aşk acısını giderici 3 etkili telkin (herşey bilinçaltını programlamaktan geçiyor).

 

Ja"Onu düşünmek istemiyorum, ama elimde değil!" kaos ve çaresizliğine son vermek için kullanabileceğin en etkili nefes alma tekniği (kaos ve çaresizliğin yerini sakinlik ve huzura bırakmasına hazır ol!)

 

Bu özel sesli kitaba ücretsiz olarak hemen erişip dinleyebilmek için boşluklara ismini ve E mail adresini gir ve 'Sesli Kitabı Dinle' butonuna tıkla:

 

İsmini, E mailini Gir Ve 'Sesli Kitabı Dinle' Butonuna tıkla ve ücretsiz sesli kitabı Dinle: