SANA BU AŞK ACISINI YAŞATANI PİŞMAN EDİP...

...AŞK ACISINDAN TAMAMEN KURTULMANIN TEK YOLU!

Yepyeni Bir İnsan Olarak Ve Şeçilen Değil Seçen Olacaksın Artık! 

Whatsapp: 004915759256706 - Skype: sinan.altintas35

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009691233203&fref=ts

Özel sesli kitaba ücretsiz olarak hemen erişip dinleyebilmek için boşluğa E mail adresini gir ve 'Sesli Kitabı Dinle' butonuna tıkla:

Mutsuzluğa ve kötü hislere teslim olmuş, 'Ben zaten başaramam' düşüncesine kapılmış, yetersiz olduğuna inanmış ve tum bunları değiştirmek için birşeyler yapma gücünü kendinde hissetmesen bile!

 

Bu 5 sıradışı öneride onu pişman etmek için ilk etapta şunları öğreneceksin?

 

JaEski sevgilini pişman etmek için, onunla ilgili tüm eski anı ve hatıraların seni üzmesini kolaylıkla ve radikal şekilde 1 saat içerisinde nasıl durdurursun (seninle paylaşacağım ve kolaylıkla uygulayabileceğin Geçmişi Formatlama tekniği ile bu mümkün)

 

JaNeden "dışarıya çıkıp biraz gez, kafanı dağıt!" tavsiyesine körü körüne uymak, derin aşk acısı yaşayan biri olarak yapabileceğin en kötü hatalardan biridir. Bu eksik tavsiyenin bir kabusa dönüşmemesi ve sana çok olumlu sonuçlar vermesi için tam olarak ne yapmalısın?

 

JaKendine acımayı bırakmak için kısa sürede kolaylıkla uygulayıp çok iyi sonuçlar alacağın iyi hissetme testi (ihtiyacın olan tek şey bir kalem, bir kağıt ve bir arkadaş)

 

JaAkşamları uykuya dalmadan önce uygulayabileceğin, aşk acısını giderici 3 etkili telkin (herşey bilinçaltını programlamaktan geçiyor).

 

Ja"Onu düşünmek istemiyorum, ama elimde değil!" kaos ve çaresizliğine son vermek için kullanabileceğin en etkili nefes alma tekniği (kaos ve çaresizliğin yerini sakinlik ve huzura bırakmasına hazır ol!)